Bawialnie

Krakowskie bawialnie działające w czasie pandemii

Krakowskie bawialnie – wiele z nich działa cały czas i kombinuje, by utrzymać się na rynku w tym trudnym dla nich czasie. Wymyślają warsztaty, zajęcia, opcję wynajęcia na wyłączność. Większość przeprowadza po każdej grupie osób dezynfekcję i dba o bezpieczeństwo. Według nas to fajna opcja na spędzenie czasu nawet pomimo pandemii. Dla dzieci to zawsze rozrywka, a dla rodziców odpoczynek. Choć same ostatnio, ze względów zdrowotnych dzieci i nas nie jesteśmy w stanie odwiedzać krakowskich bawialni, to latem kilka miejsc odwiedziliśmy i cieszymy się, że mogłyśmy w takim niewielkim stopniu ich wesprzeć.

Krakowskie bawialnie – lista otwartych miejsc:

1. Mini Świat

Rezerwacja na wyłączność, czynne od 10:00 do 19:00. Są też limity osób, które mogą wejść na teren bawialni: w Mini Świecie Bronowice może przebywać 7 osób, w Bieżanowie max. 9 osób.

Telefon do rezerwacji: 788 898 137. Kawiarnia działa w trybie na wynos. Koszt wynajęcia sali na wyłączność: 1 h – 120 zł, 2 h – 180 zł.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/miniswiat.krakow

strona: https://miniswiat.pl/

2. Helili Kraina Wyobraźni

Otwarte normalnie w godz. 10:00 – 19:00, plus możliwa rezerwacja na wyłączność. Tu również odbywają się zajęcia i warsztaty.

Więcej szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/HeliliKrainaWyobrazni

strona: https://helili.pl/

3. Miasteczko dzieci

Otwarte, godziny najlepiej śledzić na fb bawialni – mogą się zmieniać w zależności od dnia. Organizowane są zajęcia i warsztaty. Możliwa rezerwacja na wyłączność. Ceny za 6 dzieci, od pon – czw 70 zł/ h, pt- niedz 90 zł. Nasza relacja tutaj: https://www.krakow.z-dzieckiem.pl/2021/03/01/miasteczko-dzieci-wielkie-krolestwo-dla-dzieci/

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/MiasteczkoDzieciKrakow

strona: https://miasteczko-dzieci.pl/

4. Bawialnia XYZ

Możliwa rezerwacja na wyłączność, w lokalu może przebywać do 10 osób. Organizowane są zimowe warsztaty. Koszt rezerwacji na wyłączność 100 zł/ h. Numer kontaktowy 787 000 406.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/bawialniasiewna

5. Szpulka pod palmą

Możliwa jest rezerwacja bawialni na wyłączność, odbywają się zajęcia w małych grupach. Polecamy to miejsce, byliśmy tu całkiem nie dawno: https://www.krakow.z-dzieckiem.pl/2020/09/13/szpulka-pod-palma-sensoryczna-sala-zabaw/ Sala na wyłączność do 5 osób, koszt 36 zł/wejście dla 1 dziecka, zabawa nielimitowana.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/szpulkapodpalma

6. Kamyczki Patyczki

Możliwa rezerwacja na wyłączność, godziny otwarcia najlepiej sprawdzać na fb. Oferta skierowana do 10 osób, cena 60 zł/h. Rezerwacja telefoniczna: 500 222 325.

Więcej informacji:

fb: https://www.facebook.com/kamyczkipatyczki

strona: https://kamyczkipatyczki.pl/

7. Nelon

Możliwa tylko rezerwacja na wyłączność, max. liczba osób w bawialni to 8 osób. To według nas jedna z najczystszych krakowskich bawialni! Więcej tu: https://www.krakow.z-dzieckiem.pl/2020/01/15/nelon-bawialnia-dla-najmlodszych/ Czas trwania rezerwacji 1,5 godz. Koszt w tygodniu: do 5 osób 50 zł, do 8 osób 80 zł, w weekendy 80 zł. Kawiarnia działa na wynos.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/bawialnianelon

strona: https://nelon.pl/

8. Kawa i zabawa – Kreatywny świat dziecka

Działa w godz: 10:00 – 19:00 plus możliwa jest rezerwacja bawialni na wyłączność. Odbywają się zajęcia i warsztaty.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/Kawa-i-zabawa-Kreatywny-%C5%9Bwiat-dziecka-107784773943233

9. Crazy sówka

Otwarta, godziny najlepiej sprawdzać na fb. Bardzo polecamy to miejsce! Nasza jedna z ulubionych sal zabaw i do tego bardzo czysta!

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/Crazy-S%C3%B3wka-1339061346212314

strona: https://crazysowka.net/

10. Ampa

Otwarta w godz: 10:00 – 20:00. Też polecamy! Nasze dzieci to miejsce uwielbiają. Nasza relacja z tej bawialni tutaj: https://www.krakow.z-dzieckiem.pl/2019/09/24/bawialnia-ampa-czyli-co-robic-z-dziecmi-gdy-pada-deszcz/.

Więcej informacji i szczegółów:

fb: https://www.facebook.com/AmpaKrakow

strona: https://ampapark.pl/

 • Szpulka pod palmą
 • ocean
 • dzieci w bawialni
 • kręciołek
 • Go Jump Strefa Malucha
 • tablice manipulacyjne Go Jump
 • Go Jump
 • bawialnia Ampa
 • Bawialnia AMPA
 • pokój zabaw
 • bawialnia Nelon
 • tablica manipulacyjna
 • bawialnia Nelon
 • Nelon bawialnie w Krakowie
 • Crazy Sówka
 • Crazy Sówka
 • Crazy Sówka bawialnie w Krakowie

Jak sami widzicie, tych miejsc jest trochę na mapie Krakowa i trzeba im pomagać w tym trudnym dla nich czasie. Odwiedzajcie krakowskie bawialnie, żeby już żadne z tych miejsc nie zostało zamknięte na dobre.

JEDNA UWAGA! Informacje odnośnie działania bawialni zmieniają się naprawdę co chwile. Warto przed wybraniem się sprawdzić aktualny stan rzeczy na FB danego miejsca lub zadzwonić. Jeśli spisane tu przez nas dane są nieaktualne, dawajcie znać! Będziemy aktualizować, abyśmy mieli tu wszyscy najbardziej świeże info. 🙂


Spis wszystkich krakowskich bawialni znajdziecie tutaj. 👇


Więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis, zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *