Inne rzeczy polecane dla dzieci

Quokka Bag – teczki podróżne dla dzieci

Czy zdarzyło Wam się zastanawiać przed długą podróżą, czy to autem, czy samolotem jak zająć dzieci w podróży? Nam wielokrotnie! Zawsze na swój sposób wymyślaliśmy dla dzieci różne zajęcia, kupowaliśmy nowe zabawki i oczywiście bez bicia się przyznajemy, że często włączaliśmy bajkę na telefonie. Od kiedy zobaczyliśmy teczki od Quokka Bag mówimy – tego nam było trzeba! Lekkie, poręczne, naszpikowane ciekawymi, kreatywnymi i edukacyjnymi czasoumilaczami. Idealne do zajęcia dziecka w podróży!

Czym są teczki QUOKKA BAG i w czym Ci pomogą?

To bardzo fajne i poręczne dla dziecięcych rączek teczki wypełnione akcesoriami do kreatywnej zabawy. Wnętrza dostosowywane są do wieku maluchów. My dostaliśmy do testów trzy różne wypełnienia teczek! A w czym Ci pomogą? Pomogą zająć dziecko wszędzie tam gdzie nie powinno biegać, hałasować i gdzie się nudzi! Czyż to nie brzmi fantastycznie?

Co znajdziemy w środku teczek Quokka Bag?

W środku nasze dzieci znalazły czasoumilacze, które naprawdę je zajęły! Na stronie sklepu znajdziecie szczegółowe opisy co zawiera się w poszczególnych teczkach – KLIK TUTAJ.

Są naklejki, książeczki z zadaniami, kredki, a także pieczątki, klocki konstrukcyjne, kolorowanka wodna, skacząca żabka, labirynt magnetyczny, czy nasz hit, którego do tej pory nie znaliśmy, czyli długopis na podczerwień! Widać, że wkłady są przemyślane i dobierane idealnie do wieku i możliwości dzieci. Np. dla starszych dzieci są książki do nauki pisania literek i czytania. Wkłady w teczkach można wymieniać, dokładać własne elementy lub zamówić gotowe od Quooka Bag. Można też zamówić tylko teczkę i samemu skomponować elementy do środka.

Teczki Quokka Bag są dostępne w 2 kolorach – niebieskim i różowym. Wkłady, czyli czasoumilacze aż w 5 wersjach:

  • WOJAŻER
  • GLOBTROTER
  • OBIEŻYŚWIAT
  • WŁÓCZYKIJ
  • MAŁY PODRÓŻNIK

My przetestowaliśmy teczki w aucie w trasie do dziadków. Uważamy, że sprawdzą się także genialnie w samolocie! Bo kto latał z dziećmi, ten wie, że podczas lotu to trzeba się sporo nakombinować, aby zająć dzieci! Ahhh aż zaczęło korcić nas, aby gdzieś z tymi teczkami polecieć!

Nie tylko w podróż!

Teczki podróżne mogą zająć dzieci podczas oczekiwania zarówno na lotnisku, ale także podczas wizyty w przychodni, restauracji, wszędzie tam gdzie trzeba czekać i jest nudaaaa! 😉 Uważamy, że jest to świetny pomysł na kreatywne zajęcie dzieci i jednocześnie ratunek dla rodziców!

Gdzie zamówić teczki?

Na stronie internetowej Quokka Bag – KLIK TUTAJ.

Warto także podreślić, że teczki wymyśliła mama 2 dzieci, która szukała rozwiązań najpierw dla swoich pociech. Dodatkowo jest to polska firma, spod Krakowa, dlatego wspieramy ją podwójnie!

A jak Wam podobają się teczki podróżne i taki pomysł na zajęcie dzieci podczas podróży? My będziemy na pewno z nich korzystać!

Post powstał w ramach współpracy z Quokka Bag


Oczywiście więcej inspiracji na spacery i ciekawe miejsca do odwiedzenia z dziećmi w Krakowie i okolicy znajdziecie na blogu. Szukajcie w zakładkach NA SPACER, PLACE ZABAW, oraz INNE FORMY SPĘDZANIA CZASU. Jeśli szukacie więcej pomysłów na wycieczki poza Kraków, to zajrzyjcie do zakładek WYCIECZKI POZA KRAKÓW oraz OKOLICE KRAKOWA.

Polecamy także naszą autorską mapkę dla dzieci do zwiedzania Starego Miasta w Krakowie. Można ją nabyć stacjonarnie w wybranych punktach oraz przez nasz sklep internetowy https://www.sklep.krakow.z-dzieckiem.pl/ .


Kontakt

Spodobał Ci się nasz wpis? Zapraszamy do kontaktu z nami, oraz zapisania się na newsletter. Możecie nas również znaleźć na Instagram oraz Facebook.

Koniecznie zapraszamy również do zapoznania się z naszą mapą, którą na bieżącą aktualizujemy o nowe miejsca, które z pewnością spodobają się Waszym pociechom 😉. Odkrywajmy Kraków i okolice!